pudiperi

Yükleniyor...

pudiperi

Kayıt Ol
136

Anime Adı: Tensei Shitara Slime Datta Ken

Diğer İsmi: .

Bölüm Sayısı: 24

Yapımcı:

Yayın Tarihi:

İndirme Kaynak: Drive

Türü:

Emeği Geçenler

Otuz yedi yaşındaki Satoru Mikami tipik bir şirket çalışanıdır ve Tokyo’daki monoton yaşam tarzından son derece memnundur, hayatı boyunca bir kez bile bir kız arkadaş edinmeyi başaramamıştır. Meslektaşıyla rastgele bir karşılaşmanın ortasında, sokaklarda rastgele bir saldırganın kurbanı olur ve bıçaklanır. Ancak yaralarına yenik düşerken, zihninde tuhaf bir ses yankılanır ve ölmekte olan adamın anlam veremediği bir takım komutlar okur.
Satoru bilincini geri kazandığında, yabancı bir diyarda bir balçık parçası olarak reenkarne olduğunu keşfeder. Bunu yaparken, yeni keşfedilen beceriler kazanır – özellikle, herhangi bir şeyi yutma ve görünüşünü ve yeteneklerini taklit etme gücü. Daha sonra, bir kasabayı küle çevirdiği için son 300 yıldır mühürlenmiş olan, Felaket seviyesindeki mühürlü canavar “Fırtına Ejderhası” Veldora’ya rastlar. İçinde bulunduğu duruma sempati duyan Satoru, mührü yok etmeye yardım etme sözü vererek onunla arkadaş olur. Karşılığında Veldora, ona ilahi koruma sağlamak için ona Rimuru Tempest adını verir.
Şimdi, geçmiş yaşamının sıradanlıklarından kurtulmuş olan Rimuru, aklında belirgin bir hedefle yeni bir yolculuğa çıkar. Yeni fiziğine alıştıkça, yapışkan maskaralıkları tüm dünyada dalgalanıyor ve yavaş yavaş kaderini değiştiriyor.

Yeni Animeciler

1

Testodeme

Premium

@testodeme2

1

@hamorobo

1

@bidi

1

@ceyhannn

1

@salyangiz