pudiperi

Yükleniyor...

pudiperi

Kayıt Ol

22 Ekim 2022

Hangi Kötü Anime Karakterisin

0%

Ne zaman şiddete başvurursun?

Bu Dünyadan bir şey silecek olsan neyi tamamen silerdin ?

Bir şeyi feda etmek zorunda kalırsan hangisini seçersin?

Birine zarar vermek zorunda kalsan hangi yöntemi kullanırdın?

Anlık sorunlar karşısında ne yaparsın?

Hangi Kötü Anime Karakterisin
Madara

Madara, savaşı her yönü ile seven bir shinobidir. 5 kage ile savaşırken Tsunade'ye "Beni Hashirama kadar eğlendirebilir misin?" veya Might Guy ile savaşırken "Harika, Hashirama'dan sonra hiç bu kadar eğlenmedim!" diyerek savaş ve rekabetten ne kadar hoşlandığını göstermiştir. Bunun ardındaki en büyük nedenlerden biri Madara'nın insanlara kendi gücünü göstermek istemesidir.
Sound of Speed Sonic

Normalde sakin tavrına rağmen, Sonic dövüşmeyi sever, zayıf rakiplere karşı kana susamışlıkla motive olur, savaşın heyecanıyla ve yenebileceği güçlü rakiplere karşı üstünlüğüyle motive olur ve yenemeyeceği güçlü bir rakibe karşı rekabet ederek motive olur.
Kira

Light çalışkan, yetenekli ve doğal bir deha olarak tanımlanır. Problem çözme konusunda son derece anlayışlı ve iyi olan Light, yetenekli bir planlamacıydı ve senaryoları haritalamakta başarılıydı. Dahası, Light akranlar arasında çok popülerdi ve aile üyeleri tarafından hayran bırakıldı. Bununla birlikte, yüksek zekası ve yetişkinlerden gelen sürekli övgü, yoğun bir kibrisin temeli olan vakfı ortaya koydu ve notebooku aldıktan sonra hızla üretildi.
Annie

Sert yetiştirilme tarzı nedeniyle, Annie izole, dışlayıcı bir kişi haline geldi; dostluklar ona kolay kolay gelmez. Nadiren gülümsediği görülür ve çoğu zaman duygusuz bir ifadesi vardır. O, kayıtsız ve uyuşuk, anlamsız disiplinlere veya faaliyetlere herhangi bir çaba sarf etmeye çok az istek duyuyor ve bunun yerine sadece kolay bir yaşam elde etmek için Askeri Polis Tugayına girmeye odaklandığını iddia ediyor.
Crocodile

Kendi yeteneklerine güvenen ve kendine güvenen, deneyimli, kurnaz ve iş konusunda bilgili bir korsandır . Daha zayıf rakiplerle oynamaktan, savaş sırasında genellikle sırıtarak ve kendini beğenmiş bir şekilde gülmekten hoşlanır. Ancak, aşırı güveni nedeniyle, Luffy'nin iradesini ciddi şekilde hafife aldı ve bu sonunda onun yenilgisine yol açtı.