pudiperi

Yükleniyor...

pudiperi

Kayıt Ol

SIKÇA SORULAN SORULAR​

pudiperi bir sosyal medya platformudur. Akışa gönderi paylaşabildiğin, grup kurup topluluk oluşturabildiğin, Aynı zamanda seviye ve rozetlerle profilini kişiselleştirebildiğin bir platform. Yanı sıra tek tıkla animelerin tüm bölümlerini indirebildiğin, anime seri,film,karakter incelemeleri haber ve yazı sayfaları gibi bir çok kategoriyi barındıran bir blog sayfasıdır. Daha detaylı inceleme için https://pudiperi.com/biz-kimiz sayfasını ziyaret edebilirsin.

 
pudiperi standart üyelik ücretsizdir ve ücretsiz kalacaktır.
 

pudiperi ilk olarak bir fikir projesiydi. En ince ayrıntısına kadar düşünülüp araştırıldıktan sonra faaliyete geçen bir projedir. Projenin ilk adımı ‘Animeniz’dir ve 2021 yılında kurulmuştur. Maddi durumlar ve bazı ekip arkadaşlarımızın özel sebepleri yüzünden ara verilmiştir. Daha sonrasında pudiperi 2022 Haziran ayında açılmış ve sizlere bu zamandan veri hizmet vermektedir. Kurucusu için kesin bir şey söylemek mümkün değildir. Kimse isim vermek istememektedir.

Mobil için-
Sol taraftaki menüde profilim kısmına gelerek profil ve kapak fotoğrafını değiştirebilirsiniz.
Bilgisayar ve tablet için –
Sağ üstteki ayarlar butonuna tıklayıp oradan profilim kısmına gelerek profil ve kapak fotoğrafını değiştirebilirsiniz.

Bunun için bizlere [email protected] e-posta adresimizden geri dönüş yapabilir, Discord sunucumuzda istek/öneri/şikayet kanalına yazabilir veya https://pudiperi.com/forums/forum/istek-oneri-sikayet/hata/ adresinden forumda konu açarak belirtebilirsiniz.

‘pudiperi’ platformu bu konuda çok katıdır. Hesabınız silinmesi, Engellenmesi veya IP erişimi yemeniz durumunda sizlere E-Posta gelecektir. Genel olarak uyulması gereken kurallar şunlardır.
-Ağır hakaret etmemek
-Siyasi, Din ve Devlet büyüklerine Saygısızlık, Mizah, Laf çarpıtma.
-Ağır spam/Seviye için ve Kredi için gönderi-post-forumda konu paylaşımı.
-DDOS veya zararlı yazılımlarla web sitesine ve web site kullanıcılarına zarar verme eğilim.
-Toplulukta Toxic, İnsanlara hakaret, Zorbalık ve tehtid gibi unsurlar.

Projenin amacı bütün anime serilerini telifsiz ve hak ihlali olmayacak bir şekilde sizlerle buluşturmaktır. Öne alınmasını istediğiniz linkleri https://pudiperi.com/forums/topic/anime-istek-listesi/ adresine yanıt vererek süreci hızlandırabilirsiniz.

Bizler büyümekte olan bir platformuz. Ekibimizin neredeyse yarısından fazlası gönüllü olarak çalışmaktadır. Başvuru için bizlere [email protected] E-Posta atabilir veya Discord adresimizde yetkililerle iletişime geçebilirsiniz. Alımlar Editör/Yazar/İçerik Ekleyici/Çevirmen kategorisindedir. Onun dışında özel alımlar sizlere duyuru sayfasından yapılacaktır(Genel Kordinatör/Yönetim)

Bunun için Mağazamızda olan Destek 50, Destek 100, Destek 500, Destek 1000 ve Destek 2000 Dijital ürünlerini satın alabilirsiniz. Destek verenlere ayrımcalık tanınmayacaktır. Destek kısmından gelen gelirler sadece projenin ayakta tutulması için harcanacaktır. THT(Tüketci Hakları Kanunu) Gereği aldığınız Dijital ürüne karşılık sadece Web adresimizde ve mobil uygulamamızda Ödemiş olduğunuz destek paketine göre Üyelik verilecektir.(Destek 500 alırsanız Destek III)(Destek 2000 alırsanız Destek V) Destek üyelikleri Destek IV ve Destek V dışında birer aylık olacaktır.

Böyle bir durum söz konusu olamaz. Ödemelerimiz Shopier tarafından alınmaktadır. Destek için [email protected] adresine e-posta atabilirsiniz.
 
Sipariş numarasını yetkililere veya moderatörlere bildirerek siparişi düzenleyebilir veya iade edebilirsiniz. 
 

Evet ürünlerin 3 gün iade süresi vardır. Koşulsuz Şartsız aldıktan 3 gün sonra iade edebilirsiniz.

Sitenin en altında yer alan sosyal ağlar ve https://pudiperi.com/uyeler/pudiperi/ profilindeki sosyal ağlar dışında hiçbir sosyal medya hesabı bizlerin değildir.
Discord:
Twitter:
Facebook:
Reddit:
İnstagram:
Tiktok:

Hayır. Gördüğünüz reklam vb. para kazanma yöntemleri anlaşmalı olduğumuz diğer website’lere aittir. 

Yayınlıyoruz. https://sadscans.com sayesinde sizlere manga hizmeti sunabiliyoruz. İşbirliği için Sadscans’a teşekkür ederiz.

https://pudiperi.com/animeler/ Sayfasına giderek üstteki aratma kısmına yazarsanız öğrenirsiniz.

Bununla ilgili çalışmalarımız sürüyor. Fakat app store’a uygulama çıkartmak zor. O yüzden kesin bir şey söylememiz doğru olmaz.

https://pudiperi.com/ekle/ Sayfasına giderek Forumları ve içerik bilgilerini girdikten sonra yayınlanma sürecine girer. Yayınlanma süreci ekiplerimiz konuyu ve içeriği inceledikten sonra uygun bir hale getirir ve yayınlar. Bu süreç 1-3 gün arası sürebilir.

İçerikten kastınız eğer anime bölümleri ise paylaştığımız animelerin fansublarından tek tek izin alınmıştır. Karakter ve anime özetleri MyAnimeList’ten çekilir. En doğrusu budur.